| WalterWhite a întrebat:

Cand ma uit pe youtube mi se blocheaza imaginea si tot Mozilla dar sunetul merge de ce?

5 răspunsuri:
| sweetdyana18 a răspuns:

Si mie imi merge mai greu mozilla in perioada asta...mai bine foloseste chrome...eu nu am nicio problema cu el; merge perfect

| Ramooon a răspuns:

Pot fi "n" raspunsuri la acesta intrebare, insa ar putea sa fie cel mai adesea o problema de la shockwave adophe flash palyer....incearca o actualizare, daca asta nu rezolva, probabil modzila are un bug si nu ar strica sa descarci ultima versiune si sa o instalezi(nu inainte de a dezinstala versiunea anterioara ). In cel mai rau caz ar putea sa fie o eroare, sau virus de la placa video, un upgrade de driver nu ar strica. Insa ca sa fiu in ton cu restul lumi, incearca Google Crome este mult mai bun si are cam aceeasi interfata plus un mega site de aplicatii care o sa iti faca browser-ul sa semene un pic cu fereastra de iphone( ca tot este la moda ) dupa ce descarci tot ce te intereseaza (exemple ar fi un add on care te ajuta sa descarci orice videoclip sau melodie de pe youtube in ce format vrei ..si exemplele pot continua)

| BCoMichael a răspuns:

Este posibil sa fie vreun bug (o intrerupere de sistem) sad Inainte sa dai pe un clip baga niste refresh-uri pe destop sau inchide alte ferestre!

| M4nu3l a răspuns:

Nu este bine sa aveti Mozilla cel mai bun server de net este : "Google Chrome" acest server merge ori ce. Daca il vei installa crede-ma ca iti va merge mai usorwinking... Funda?

| indiaqueen a răspuns:

Ori de la virusi, ori de la mozilla.Cred ca daca nu este de la virusi ai putea folosi google chrome.