| XSuperGamerHD a întrebat:

Cand ma uit pe YouTube si pun o rezolutie mai mare cum ar fi 1080p60 sau cand dau repede de sagetile de pe tastatura sa dau video-ul mai in fata sau mai in spate imi da crash pagina. Poate sa fie de la memoria RAM sau de la placa video, sau de la procesor?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi daca iti urca memoria ram, testeaza in mai multe browser, actualizeaza flash playerul, testeaza temperaturile, ramii cu memtest si poti afla de unde provien crash-ul.