| SadBoyForever a întrebat:

Când pornesc laptopul îmi apare un ecran negru, pur și simplu tot ecranul este negru, l-am lăsat pornit o jumătate de oră și ecranul tot negru era, oare mai poate fi reparat acest laptop?

Menționez deci faptul că el pornește și se aude și melodia aceea de început, însă tot ecranul rămâne numai negru chiar dacă eu pot mișca și cursorul pe ecran, care ar putea fi problema?

Mai poate fi reparat acest laptop ca să funcționeze ca înnainte?

Din ce cauză îmi apare un ecran negru tot timpul?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Du-l la garanție, sau dacă ți-a expirat garanția, mergi cu el la un service de reparat electronice

| sierra1 a răspuns:

Apare vreun mesaj pe ecran, vreun sunet?

| Andreeush a răspuns:

Du-te cu el la un service.

| cristian200313 a răspuns:

Posibil din cauza sistemului, ai facut ceva faza cu sistemul( Delete system32, cred). Cred ca ai avut o aplicatie care curata fisiere inutile. Eu zic sa te duci cu laptop la reparatii,