| iulyan_9096 a întrebat:

Cand pornesc pc-ul imi apare keyboard/interface error press f1 to continue,si pe urma mi se incarca normal windosul cand imi intra in desktop nu imi mai merge mouseul si tastatura si nu imi mai merge nici un usb,nici nu pot sa intru in bios pentru ca nu imi merge tastatura,am incercat si alte mouse dar nu imi baga curent in ele, cum as putea sa il repar? dau funda.

2 răspunsuri:
| wj a răspuns:

Nu cumva sunt inversate? Adica mouse-ul bagat la tastatura si tastatura la mouse? (in spate la calculator) Daca ai posibilitatea incearca sa pui un mouse si o tastatura pe usb sa vezi daca merg.

| xgamerz a răspuns:

Iti cumperi un mouse si o tasta cu/pe mufa USB, wired/wireless (cu fir sau fara fir), si problema este 100% rezolvata!
Adica ceva de genu:
http://www.emag.ro/......E24M7BBBM/
Bafta;)