| Lavynyu a întrebat:

Cand primesc mesaj de la cineva in loc de numele sau imi apare numarulsad

Care stie din ce motiv are fundita!

Telefonul: Sonny Ericsson Xperia x10 Mini Pro

Răspuns Câştigător
| daniel10vasilca a răspuns:

Poate il ai agenda dar incearca sa ii memorezi numarul cu +407... sti ce vreau sa zic tongue
Sau inverswinking
Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Pentru ca nu il ai in agenda telefonica. Daca il aveai in agenda trecut iti aparea numele respectivului.

| 7lucian8 a răspuns:

Problema ar fi ca ai salvat acelasi nr de doua ori cam asta mi s-a intamplat si mie,,,, a doua solutye daca nu este asta,,,, nu stiu