| ChrisAK47 a întrebat:

Cand raspund la o intrebare, nu vad poza mea, dar in dreapta in colt sus, vad poza. Se vede acum?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, e vizibilă pentru toată lumea. Înfățișează un lup care își arată limba, poză gif in alb-negru.

| Lioana a răspuns:

Apare in profilul tau si in pagina intrebarii, in dreptul intrebarii.
In schimb nu apare in dreptul raspunsurilor tale si pe pagina cu intrebari recente, in dreptul intrebarii tale.
Probabil ti-ai schimbat recent poza. Ar trebui sa apara peste tot dupa ce e aprobata.

| ChrisAK47 explică (pentru Lioana):

A fost aprobata.