| CapitanuSemafor a întrebat:

Cand redenumesc un program, video sau o poza, imi zice ca modificarea poate face programul sa fie instabil, dand Ok, icoana fisierului respectiv se modifica in vesnica foaie cu program in ea si cand il accesezi trebuie sa alegi din lista cu programe...stiti voi. Acest lucru nu se intampla si in cazul folderelor sau a shorcut-urilor. Am avut/am aceasta problema pe 2 HDD-uri...am folosit acelasi Windows pe amadoua, Deci care ar fi sursa problemei?

Răspuns Câştigător
| chelutzul a răspuns:

Intra intr-un folder si du-te in susul paginii la " Tools -> Folder Options " si apoi du-te la tabul " Views " si cauta " Hide extensions for known file types " si vezi sa fie bifat, dai Apply si dup aia OK. Sper sa te ajute

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor explică:

@chelutzu Mersi!

| chelutzul a răspuns:

Cu plqcere

| CurcubeulColorat a răspuns:

Pai odata cu numele fisierului stergi si extensia si de aceea nu-ti functioneaza dupa.