| GeorgianaCOOL a întrebat:

Cand sa printez ceva, imprimanta mea se opreste si daca apas pe buton imi scoate foaie neprintata total. funda

5 răspunsuri:
| adutzz a răspuns:

Inainte de a printa sa te uiti daca toate setarile sunt in regula.

| GeorgianaCOOL explică (pentru adutzz):

Ce setari?

| adutzz a răspuns (pentru GeorgianaCOOL):

Inainte de a printa iti apare o fereastra in care poti sa setezi cate pagini sa printezi, daca vrei doar alb-negru si multe altele. acolo poate gasesti si solutia pentru problema ta. poti sa te mai uiti si pe control panel daca totul este in regula cu imprimanta ta. dar inainte e a printa nu te avertizeaza ca ceva nu e in regula?

| GeorgianaCOOL explică:

Adutzz, ce setari?

| Gabytza65 a răspuns:

Probabil ca nu mai ai cartus happy