| JockerMan a întrebat:

Cand stau pe apel cu prietenii pe messenger de pe telefon si ma joc un joc ei imi aud jocul, cum pot opri asta?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai Mute la JOC (ii opresti sunetul).

| Eugen80 a răspuns:

Numai daca dai MUTE la conversatia cu ei!

| morfeo a răspuns:

Foloseste casti.

| gabriel2004o a răspuns:

Te duci in setările jocului și opresti sunetul (sau daca ai Samsung ca mine poti intra in Game Launcher și sa opresti sunetul la fiecare joc)

| VictoRslsdsnvpied0sdjv a răspuns:

Dai jocul mai incet sau folosesti casti (in cazul in care difuzorul e langa microfon, trebuie casti sau sa iti opresti microfonul cand nu vorbesti).