| ReignForest a întrebat:

Când sunt la țară la datele mobile am E+. Am un Samsung a51 și sunt pe Vodafone. Alte persoane au H+ sau 4G(deși au telefoane mai vechi și slabe). Am dat restart la telefon și tot E+ am. De ce?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E inseamna eroare adica nu i ti merg datele trebuie tu din setarile telefonului sa dai sincronizare sau pornire date mobile ca tu de fapt le ai oprite

| Frank51 a răspuns:

Se mai uită și la față.

Răspuns utilizator avertizat
| 4ndr33y a răspuns:

La setari > date mobile, ai acolo o optine pentru resetarea configuratiei, incearca asa
SAU
creeaza un alt profil manual. te-au mai intrebat si altii, cei care au 3G si 4G sunt pe aceeasi retea cu tine?

| king5151 a răspuns:

Depinde de retea.

| Daniel31 a răspuns:

Acele persoane sunt pe aceiasi retea ca si tine sau nu?

| ReignForest explică (pentru Daniel31):

Vodafone

| Daniel31 a răspuns (pentru ReignForest):

Ai putea sa te uiti in setari, la retele mobile, si sa schimbi modul retelei sau punctul de acces.