| Lala20 a întrebat:

Cand te uiti pe propriul profil de facebook, iti apar pe pagina principala in lista de prieteni 10 din cei *n* prieteni pe care ii ai, intr-o anumite ordine, si se mai schimba intre ei. Totusi, este vreo "regula" dupa care apar acei 10 prieteni - gen: le vizitezi/ iti viziteaza des profilul, vorbesti cu ei mult etc? Intreb asta pentru ca mie de ceva vreme o anumita persoana imi apare de fiecare data printre cei 10, foarte des pe pozitia 1. Deci, este vreo regula?

4 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Nu este nici o regula.Este doar o coincidenta ce ti s`a intamplat ei se schimba de fiecare data la intamplare.

| GrellSutcliff a răspuns:

Da. cred ca merge in felu asta. tu o vizitezi.ii dai comuri. msg. [la maj] si ceilaltzi.nu stiulaughing

| Trolli a răspuns:

Nu este nicio regula. La mine apare un prieten pe prima pozitie, si stiu sigur ca nu a intrat pe profilul meu si nici eu pe profilul lui.

| xAllexutsa a răspuns:

Nu...laughing) Se schimba intre ei.