| Vlad327 a întrebat:

Cand uploadez un video pe youtube nu imi apare sa fie hd video.Ce sa fac? Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Asa este cum ti-a raspuns raymusic22tm.Filmul pe care il pui trebuie sa fie HD.Degeaba il convertesti, ii schimbi rezolutia, calitatea(claritatea daca vrei) n-o vei schimba.Despre ce film vorbim? Un film facut cu telefonul, o captura desktop, o captura in timpul unui joc?

| Vlad327 explică (pentru taken):

Captura in timpul unui joc

| taken a răspuns (pentru Vlad327):

Eu fac cu fraps dar le face de mari dimensiuni.Tu ce program folosesti? Am incercat cu bandisoft bandicam dar merg foarte greu jocurile(am incercat la 4 jocuri).Eu nici nu am un PC prea bun.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Vlad327 explică (pentru taken):

Bandicam...

| Vlad327 explică (pentru Vlad327):

Da-mi id tau de mes sa vorbim ok?

| Vlad327 explică (pentru Vlad327):

Da-mi id tau sa vorbim

| Vlad327 explică (pentru taken):

Da-mi id tau sa vorbim

| taken a răspuns (pentru Vlad327):

Nu am mess, skype. Daca vrei sa incerci fraps :
http://fastupload.ro/ea315b2b4f9f809aa30360bb8e5378b4.html

| Vlad327 explică (pentru taken):

Ce skype?

| taken a răspuns (pentru Vlad327):

Ai spus ca vrei sa vorbim si ti-am spus ca nu am messenger si nici skype.Nu ai auzit de skype?
http://www.skype.com/ro/

| Vlad327 explică (pentru taken):

Scuze am crezut ca nai mes ai skype.Ms pentru ajutor acum filmez cu fraps mersi ti-am dat funda

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Videoclipul tau trebuie sa fie hd

| lpavel a răspuns:

Trebuie sa convertesti inainte in pc sa fie HD pe urma urca-l pe youtube!
In care format se afla in pc tot asa va fi si pe youtube!
Daca nu ai convertoare descarca una din astea: Any Video Converter sau Freemake Video converter! Bafta!