| SkittlesP a întrebat:

Cand va aparea win11? Eu is pe w8.1 si il astept? 2020-22, nu? Ca acum inca se updateaza win 10 cu update-uri gen creators update.

14 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Microsoft a terminat denumirea Windows numerotata, deci, fara versiuni 11, 12, 13, etc. Plus ca Windows 11 suna ciudat sau 20.

| SkittlesP explică (pentru LPCTSTR):

Ce naspa!

| LPCTSTR a răspuns (pentru SkittlesP):

"Right now we're releasing Windows 10, and because Windows 10 is the last version of Windows, we're all still working on Windows 10"

| SkittlesP explică (pentru LPCTSTR):

I saw that

| SkittlesP explică (pentru SkittlesP):

Ce fac cand se termina suportul?

| SkittlesP explică (pentru SkittlesP):

Pentru win 10

| LPCTSTR a răspuns (pentru SkittlesP):

Deocamdata nu stim nimic.
Plus ca design mai ok pentru alt Win nu exista.

| doctorandus a răspuns (pentru SkittlesP):

Sunt actualizate doar anumite versiuni de Windows 10, cele vechi sunt sau vor fi abandonate. http://venturebeat.com/......indows-10/

| SkittlesP explică (pentru LPCTSTR):

Design-ul windows 8.1 imi place. Wundows 10 cu classic shell inca are probleme. Este prea urat, Windows 7 era bun, as vrea sa se faca ceva cu noile chestii, dar cu design-ul windows 7-8.1

| SkittlesP explică (pentru LPCTSTR):

Ba nu

| LPCTSTR a răspuns (pentru SkittlesP):

Atat se stia la vremea aia, n-ai cum sa vii acum sa-mi zici ca "ba nu", sunt totusi 4 ani de cand dateaza intrebarea.

| SkittlesP explică (pentru LPCTSTR):

Mda, asa e, scuze

| Caine1122 a răspuns:

Nu o sa mai fie altele, o sa fie doar win 10 care o sa primeasca mereu updateuri

| SkittlesP explică (pentru Caine1122):

Uite ca acum a fost