| ParradiSs a întrebat:

Cand va fi completa realitatea virtuala, gen o sa fii cu totul in joc?

18 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Deja esti in lumea virtuala.
Doar ca nu-ti dai inca seama... big grin

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Traim in matrix?

| Bula a răspuns (pentru RAY):

Aproape similar.

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Cine anume a creat simularea? cum a aparut cel care a facut simularea asta?

| ParradiSs explică (pentru Bula):

Atunci vreau sa ma deconectez...

| Bula a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu...
Popa zicea intr-un fel, Einstein zicea diferit, Darvin invers...
Cred ca fiecare a fost departe de adevar...

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Si eu cred la fel, sper sa aflu pana mor care a fost cauza acelui big bang

| Bula a răspuns (pentru RAY):

Cica, s-au certat zeitatile...

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Poate niste programatori de software cosmic

| RAY a răspuns (pentru ParradiSs):

Ai incercat Samsung gear?

| ParradiSs explică (pentru RAY):

Ochelari vr i.am incercat. Nu.s satisfacut....sunt buni pentru filme/videoclipuri dar mai e mult. Ft mulut pana sa ajunga la ful drive.

| RAY a răspuns (pentru ParradiSs):

Tehnologia e inca la inceput

| RAY a răspuns:

Asta e si dorinta mea cea mai mare, se fac pasi mici spre asta, in viitor
https://www.youtube.com/watch?v=e4LsaExwtug

| ParradiSs explică (pentru RAY):

Cred si eu ca mai dureaza. Dar oare cat o mai dura.crying

| RAY a răspuns (pentru ParradiSs):

Daca ajung pupatori de moaste oamenii de stiinta cateva miliarde de anii, asta e treaba savantilor sa descopere, vezi si de nerurologie https://www.youtube.com/watch?v=X0TKYxAYGGA
domeniul asta e mare, exista in prezent legaturi intre computer si om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate zicea o vecina, versiunea beta e deja gata. N-am apucat sa aud prea multe pentru ca cei care o duceau in camasa de forta se grabeau si au trecut in viteza spre masina. Cred ca din cauza ca in seara aceea era etapa de Champions League si nu mai era mult pana sa inceapa meciurile.

| missfatadelatara a răspuns:

Când o veni sfârșitul lumii.