| sponge21ful a întrebat:

Cand, va fi sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| myruna2012 a răspuns:

Cand vrea Dumnezeu.

11 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Ce intrebare tampita ai putut pune...

| sponge21ful explică (pentru boogdan91):

Esti prost sunt curios handicapatule!

| boogdan91 a răspuns (pentru sponge21ful):

Si daca unul de pe TPU iti spune,, Ba curiosule, vezi ca maine e sfarsitul lumii" Il crezi?

| Cruciuliță a răspuns:

Multumesc frumos pentru fundita. Nu o sa uit! Binele se intoarce!

| JasminJ a răspuns:

Poimarti

| myruna2012 a răspuns:

Cand vrei tu rolling on the floor

Cand vrea Dumnezeu!
Ai cit vreodata macar o pagina din Biblie?
Zice ca nici Fiul nu stie, doar Tatal!

| AllesSy a răspuns:

Sfarsitul Lumii nu exista, e doar o minciuna gogonata pe care aia de la televizor o folosesc din ce in ce mai des thinking Nimeni nu stie cand vine sfarsitul lumi doar Dumnezeu stie Dar in orice caz va veni peste inca 1000 de ani Sfarsitul nostru va fi la fell ca al dinozauriilor pana in prezent bucurate de viata asta pe care El ne-a dato si nu ne-a deato pentru a ne-o lua asta ar fi o mare prostie fara sens A si nu mai radezi de el si eu fac la fel cand nu am ce face ~x(

| snfchj a răspuns:

Nu va fi nici un sfarsit al lumii...stai linistit

| Albastrita a răspuns:

Maine laughing

| Gabriel0000 a răspuns:

E foarte simplu muine vine

| MtzPwner a răspuns:

Simplu - cand mori.