| anonim_4396 a întrebat:

Cand vizionez un video de pe orice site si dau la,, ecran intreg,, imi apare negru. Ce e de facut? Am ca browser Opera.

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

Foloseste alt brower de prefera t google chrome este cel mai bun si iti va merge cu siguranta ( imi dai si mie o funda ca nu prea am plzzzz)

10 răspunsuri:
| rrrbeto95 a răspuns:

Si mie mi se intampla uneori, dar nu stiu de ce. Eu folosesc mozilla, de obicei inchid browserul dupa care il deschid iarasi si isi revine. Poate si calculatorul e de vina, de exemplu daca ai o placa video foarte slaba.

| Ally97Ally a răspuns:

Am avut și eu aceeași problemă și nu era de la browser. Trebuie să intri în proprietățile plăcii video și să cauți ceva numit Hardware Acceleration. Din setările implicite este pe Full. Ca să meargă fullscreen trebuie să dai la none. Dacă ai windows XP ei bine la mine a necesitat o reinstalare a windowsului precum și a driverelor.

| ComputerGeek a răspuns:

Urghh...Opera nu este bun, incearca firefox sau google chrome. Si mie mi se intampla asa, ii trebuie putin timp pana se incarca, dar opera nu te ajuta...

| simina a răspuns:

Incearca cu google chrome pe filmeonline gratis

| LolaGreen a răspuns:

Eu am opera si imi merge foarte bine

| BrOnaJeu a răspuns:

Nu stiu c se intampla poate ai probleme cu Adobe flash-u downloadeazati altu daca tot nu mere downloadeaza google chrome sau mozilla firefox big grin sper ca te-am ajutat

| razvan2011 a răspuns:

Incearca in explorer( sau mozila sau google chrome daca ai)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Schimba-ti browserul! Ia un google chrome sau mozilla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Mariana,chiar asa am facut.happy

| Mariana_5692 a răspuns:

Da-i un pumn calculatorului asa cum mi-ai zis mie :-p si poate si tie si iti revi mai stii:d bafta