| sergent91 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe mess nu imi apare scrisul. Ce ar trebui sa fac ca sa se vada scrisul?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.

| ady0502 a răspuns (pentru neluL):

Am incercat dar tot nu merge

| neluL a răspuns (pentru ady0502):

Nu ai facut ce trebuia! S-au ai alta problema!

5 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

Am patit si eu asa si pana n-am instalat windowsul na mers

| Tibi_9863 a răspuns:

Da ma fomfi e greu cu mesuu te duci la aparate scoti cam vreo 10 15 milioane te duci iti iei altu si te doare la pla si pe asta vechi il arunci de la etaj da sa-mi dai mie hdd

| RalooKee a răspuns:

Poate are scrisul de aceeasi culoare(in general alba) ca a fontului chat-ului.