| adrianpopovici99 a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe skype mie mi se aude ca si cu ar fi radio la el, dar nu aud nimic altceva doar radio am incercat sai intru in pc si n-am reusit sa fac nimic.Cand vb cu altcineva merge perfect

2 răspunsuri:
| cristinuka998 a răspuns:

Poate nu este problema de la PC-ul ta. Poate este de la persoana cu care ai vorbit. Mie imi merge perfect si eu vorbesc cu o prietena chiar din Italia pe Skype. Alceva nu stiu. Sper ca te-am ajutat. Funda! happy

| adrianpopovici99 explică (pentru cristinuka998):

Merge,problema era de la calculatorul celuilalt