| CristianDanM a întrebat:

Cand vorbesc cu cineva pe skype si cand ascult niste muzica pe YouTube se aude si la ei. Cum pot faca sa nu se mai auda la ei?
PS: Am casti cu microfon atasat.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Asa este la aceasta versiune de skype cand vorbesti cu cineva si ai castile atasate de telefon / tableta. Nu exista setare pentru a nu se auzi. Adica cel putin pe iOS eu nu am vazut setare speciala pentru a bloca sunetul din alte parti.

| andreistefan200413 a răspuns:

Pai asculti muzica cu volumul la maxim si microfonul inregistreaza,, zgomotul'' care provine din casti big grin, cred.