| Roberta00 a întrebat:

Cand vreau sa ascult muzica la pc, mi se restarteaza(cand sunt pe youtube)si cand deschid in player nu se audestraight face. Care e cauza? Cum pot sa o rezolv?

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Citeste raspunsul meu de aici : http://www.TPU.ro/......-ecran-si/

| Maariiaa a răspuns:

Sunt multe cauze, chiar nu știu exact. Cheamă pe cineva care se pricepe.

| DiamondEyes a răspuns:

Descarca si instaleaza programul "tune up utilities", iar dupa ce vei intra in el vei vedea ce erori detine pc tau big grin

| NEBUNATIKU a răspuns:

Re instaleaza windowsul