| MaryMaria333 a întrebat:

Cand vreau sa dau share la story-ul de pe insta si pe Facebook, imi apare acolo, dar deloc clar. Calitatea e de tot c...ul. Imi poate spune cineva cum sa rezolv problema?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Asta din cauza device-ului.

| MaryMaria333 explică (pentru Celcestietot):

Tre sa ii dau update cica cu totul...

| MaryMaria333 explică (pentru Celcestietot):

Hey. I'am dat acum update dar nici un rezultat!

| Celcestietot a răspuns (pentru MaryMaria333):

Hey! Adică chiar este din cauza device-ul, nu suporta calitate mai bună, nu ai ce-i face. Eu asta știu, dacă mai are altcineva idei, este bine happy.

| MaryMaria333 explică (pentru Celcestietot):

Dar CULMEA ca inainte o mers! Si telefon bun.

| Celcestietot a răspuns (pentru MaryMaria333):

Se mai duc performantele cu timpul, mai sunt si modele care pot prezenta defecte inca de la achizitionare, n-ai ce face happy.