| Anonim3848284922 a întrebat:

Cand pun parola la contul pentru orele online ma duce sa pun parola iar si dedesubt un cod.Stie cineva cum as putea sa nu imi mai apara asa ca sa ma pot conecta pe classroom?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Activează "prăjiturelele" (cookies)

| SerbovAndrei a răspuns:

Salveaza parola pe dispozitiv si de fiecare data se va pune automat

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a putea intra online, trebuie sa ai introdus corect codul clasei (classroom), precum si parola ta.
Cand le-ai introdus, atunci browser-ul iti propune sa "tina in minte" codul si parola.
Daca s-a reusit si ai intrat, atunci dai click pe "salvare parola", dupa care browser-ul iti va completa automat cele doua campuri cand intrii pe aceea pagina de internet, iar tu trebuie doar sa dai click pe butonul "OK" /Intra. happy