| iGnOrEx a întrebat:

Cardul acesta de memorie merge la Samsung Galaxy Note?
http://www.intend.ro/sd-card-32gb-a-data-sdhc-cl10-asdh3 2gcl10-r/#comm

1 răspuns:
| HeNNa a răspuns:

In specificatiile telefonului zice ca accepta pana la 32GB. Deci DA acest card functioneaza pe Samsung Galaxy Note.Atata timp cat este MicroSD. Dar daca nu crezi ca vei folosi atata memorie ai putea sa achizitionezi unul doar de 16GB, fiind ca producatorul a mentionat 32GB ca fiind maxim, si ar putea ingreuna un pic performanta telefonului.