| anonim_4396 a întrebat:

Care android este mai bun v4.1.2, v4.1.1, v4.2, v4.1 sau v4.2.2 toate Jelly bean

Răspuns Câştigător
| HopOMyThumb a răspuns:

Cel mai bun este v4.2.2 // Le determini valoarea dupa numere. Funda?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

V4.2.2 cu cat ultimile cifre cresc sa zicem "V4.2.3" versiunile vor fi mai bune decat anterioara.La fel e si la alte serii/variante de OS( sisteme de operare) Varianta de win 8.1 e mai buna si mai stabila decat 8.Alte sisteme au nume diferite, de ex la win 7 nu sau folosit cifre ci nume.

| Mazal a răspuns:

Sall.
Pai cel mai bun dintre aste-a ar fi 4.2.2.
Funda?

| andreimihai53 a răspuns:

Toate sunt bune pentru a descarca aplicati sau jocuri dar dintre astea este v4.2.2 desi eu am v4.1.1Jelly Bean la tableta si descarca foarte repede.