| rlr09 a întrebat:

Care antivirus e mai bun dintre acestea: Eset, Avira, Avast, Bitdefender, Norton, Kapersky sau Avg?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Aici e raspunsul:
Cel mai bun e g-data, dar e foarte foarte scump
Urmeaza gigantul-Kaspersky
Pe urma mai sunt multe altele, dar nu vreau sa te plictisesc.http://screamable.com/top-10-antivirus-2011.html
Dar eu folosesc Avast pentru ca doar il downloadez in versiunea trial, ma inregistrez in 30 de secunde direct din gemuletul antivirusului, si am 1 an de antivirus gratuit, fara sa folosesc ceva ilegal, si mai am parte si de 2-3 update-uri zilnice.E pe limba romana si nu ingreuneaza sistemul... si neavand documente in calculator de o importanta extraordinara, chiar nu am nevoie de mai mult.
Apropo, daca vrei sa sprijini economia nationala, cumpara bit defender, e de-al nostru.

11 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Pe primele 3 locuri sunt:BitDefender Total Security 2012(full versionbatting eyelashes), Kaspersky, Avastwinking

| iLeón a răspuns:

Kaspersky

| Sἶrenἶa a răspuns:

Cel mai bine e sa-ti descarc Microsoft Security Essentials:

http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/products/security-essentials

E sigur si bun.

| 勒兹万 a răspuns:

Sa iti spun sincer este o mare excrocherie cu antivirusii acestia...eu zic sa folosesti AVG Free deoarece este mic, nu ocupa mult spatiu, nu mananca multe resurse plus ca nu incepe sa te bata la cap pentru orice chestie neimportanta, isi face treaba bine si e silentios si unii virusi de cine crezi ca sunt creati? de companiile care produc si antivirusi pentru asi vinde produsele, foloseste AVG Free si nu te complica cu orice antivirus ''maret'' care il i-ei cu crack de pe net si iti face figuri din 2 in 2 zile, decat daca planuiesti sa il cumperi

Răspuns utilizator avertizat
| pulx a răspuns:

Norton Al II-lea KaperskyAl III-lea Bitdefender.

| qrage a răspuns:

Cred ca ai un virus care te face sa repeti intrebarea din 5 in 5 minute..de cate ori ai postat aceasta intrebare in ultimele 2 ore?

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Avast si eset le-am avut si sunt ff bune

| kissyou a răspuns:

Norton

| SILvyw a răspuns:

Avira

| Podeanu_Violeta_1990 a răspuns:

Cred ca este AVAST..si eu am si sunt foarte multumita de el..ma avertizeaza cand este un virus pe o pagina! eu ti-as recomanda Avast :*