| rlr09 a întrebat:

Care antivirus e mai bun: Eset, Avira, Avast, Bitdefender, Norton, Kapersky sau Avg?

Răspuns Câştigător
| MrColitza13 a răspuns:

Eu recomand...de 2 ani mă folosesc de KIS (Kaspersky Internet Security) n-am gram de problemă! Un caz: un virus simplu de tot mi-a blocat avira, nu-i putea face nimic, nici să-l şterg nici să-l lecuiesc, nici să-l ignor. Mi-am, instalat KIS şi fără ca să se actualizeze l-a şters! KIS the Best!

10 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

Cea mai buna protectie dupa cum se stie este utilizatorul pc-ului daca tu esti atent e ok eu personal folosesc eset nu o fi el cel mai bun dar pana acum nu am avut probleme mari. uite aici cateva promotii. aici ai avast gratis pe 160 de zile: http://downdl.com/......0-de-zile/

aici ai Bitdefender Total Security 2012 gratis pe 3 luni: http://downdl.com/......ru-3-luni/
.

| Kozmyn96 a răspuns:

Eu am avut Eset nod32 dar a fost oadevarata dezamagire! Acum am avast 7(ultima versiune) si chiar isi face treaba! Ti-l recomand!winking

| VictorL a răspuns:

Eu iti recomand avast free antivirus il folosesc de 2 ani jumate si nu am intimpinat nici o problema dar cu celelalte antivirusuri am inteles ca e cam greu trebuie sa le activezi dar avastul singur se activeaza si el pune in carantina cei mai mari virusi ii sterge el dar la avira trebuie tu sa-i stergi din carantina!(FUNDA?)

| nouamm a răspuns:

Toate sunt f.bune.doar sa ai licenta la ele.isi fac treaba toate la fel de bine.
am folosit norton (cumparat cu licenta)si nu am avut nici cea mai mica problema.in schimb cu ala rusesc(kaspersky)luat de pe net am avut doar probleme.acum folosesc avg si nu am avut pana in prezent sunt linistit.

| NickyDragutza a răspuns:

Eu zic ca avast si norton sunt bune acum tu alegi...antivirusurile astea le-am avut eu

| MihaiNiculaie a răspuns:

Depinde in mare parte de ce calculator ai. Daca este dotat, atunci poti sa folosesti Nod32/Avg/Bitdefender(bit-u e cam enervant). Daca ai un pc modest, poti sa folosesti avira, avast. De restul nu stiu sa-ti spun pentru ca nu le-am folosit

| VladAndrei98 a răspuns:

Avast cel mai bun/

| DjDark a răspuns:

Eu iti recomand AVG.Am avut o mare dezamagire cu Eset si Kaspersky, iar notron nici nu merita mentionat.E cel mai prost. Daca iti vei lua AVG free edition (banuiesc) iti recomand si Zone Alarm Free Firewall (protectie anti-hacker) deoarece AVG FREE Edition nu are aceasta optiune. Sper ca ti-am fost de ajutor.Ai grija sa nu iti instalezi mai multe programe antivirus deoarece "se bat cap in cap" neutralizandu-se unul pe altul.

| RaDd0r a răspuns:

AVG este cel mai bun, e si free si nu consuma resurse multe!

| vladusel a răspuns:

Avast e naspa au trecut doua luni si sa eronat incearca Avg