| rlr09 a întrebat:

Care antivirus e mai bun: Eset, Avira, Avast, Bitdefender, Norton, Kapersky sau Avg?

6 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Essetul e bun doar ca are scan-ul mai rapid in rest... avira e slabut avastul n-ar trebui sa fie antivirus bitdefender-ul isi deschide multe procese inutile kaspersky e bun doar ca cere resurse avg-ul iti transforma calculatorul intr-un melc singurul care mi-a placut este norton-ul iti da 90 zile free autoupdate si nu scapa nimic.zic asta din propria experienta am avut cam toti antivirusii care i-ai enumerat si am stat cu virusi in calculator pana mi-am instalat norton.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avast si vreau sa zic ca merge foarte bine,mi-a blocat un troian fra! si inca nu premium ii si free si bun, ia-ti avastwinking, despre celalalte, avg? serios? avira mai e ceva de el dar chiar norton fra, norton eset si kapersky is cele mai slabe anti virusuri din lume poti sati mai iei si bitedefender da asculta sfatu meu, nu lua 2 ca se incaiera si iti strica pc-u am avut si eu pe un laptop 2 anti si mi so blocat de ziceai ca am troiani, deci in concluzie bitedefender sa avast. sper ca ti-am fost de ajutor, SUCCES

| rebelmonk a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai de capul tau

| anonim_4396 a răspuns (pentru rebelmonk):

Vai de calcu tau

| rebelmonk a răspuns (pentru anonim_4396):

Ramai la jocurile tale du-te'n **** de analfabet uite cine ma contrazice si el habar nu are ai idee ce engine foloseste mult iubitul tau avast? du-te draq de bitang

| papusica987 a răspuns:

AVAST bine inteles!