| ioanapantea a întrebat:

Care aparate foto sunt mai bune din " canon, sony si nikon"?

11 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Toate 3 sunt marci de top in era camerelor

| ivy a răspuns:

Depinde de exemplu aparatele Sony au o diversitate a culorilor mai mare 365.000 parca? Canon are o rezolutie mai buna iar cele Nikon au zoom-ul mai mare si mai bine pixelat! eu as alege varianta Sony!happybafta!

| leo987 a răspuns:

Nikon. Un Nikon S3100 face toti banii. Filmeaza si HD.

| CostyMe a răspuns:

Nikon e cel mai bun dar si cel mai scump. Filmeaza si HD si este un aparat profesional. Toti care filmeaza am vazut ca au aparate Nikon

| BellaSomerhalder a răspuns:

Sony nici nu se poate compara cu Canon sau Nikon. Daca vrei un aparat profesional, cumpara-ti Nikon, este nemaipomenit. Si Canon-ul poate fi incadrat la "aparate profesionale", dar nici el nu se compara cu Nikon-ul. Eu iti sugerez Nikon. Este cel mai bun. Poate ca este scump, dar daca vrei calitate, merita. Bafta!

| DeeDee007 a răspuns:

Nikon sau Sony

| YourEternalLove a răspuns:

Dupa parerea mea Canon am si eu si sunt multumita de el e foarte fain si are culori clare depinde eu nu il am din tara

| yonut98 a răspuns:

Dupa parerea mea Sony

| georgianageorgiana a răspuns:

Pai daca vrei unul profesional, iti recomand Nikon

| larisahere12 a răspuns:

Nikon este cel mai bun big grin

| AndreiMirceaaaaa a răspuns:

Ca aparat profesional este mai bun un Nikon.