| rlr09 a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita dintre aceste telefoane:
Sony Ericsson Xperia mini pro
LG Optimus Black P970
LG Optimus Sol E730?
Am 14 ani si as vrea un telefon sa mearga bine browserul, aplicatiile, jocurile, sa tina cat de cat bateria. Dintre cele de mai sus care credeti ca este ideal la aceste capitole?
Daca stiti alt telefon android pana in 10 milioane mai bun sa imi spuneti...

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Http://telefonultau.eu/ poti alege ori ce telefon doresti

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Am eu LG optimus sol si e foarte bun.Nu mi s-a zgariat ecranul, are android 2. 3. 4, tine baterie 4 zile, dac te joci cam 1-2, si e rapid in wifi fata de altele.

| BlackAngel a răspuns:

Lg Optimus Black P970 happy. L-am testat si mi se pare foarte bun.Am vazut ca se misca repede si pe net merge foarte bine.

| Cosminutzz22 a răspuns:

Buna eu am LG optimus Black P970 si este foarte bun are super dotarii: internetui, facebook, my space, meseenger etc...
Bateria nu se consuma repede pozele le face foarte clar daca inregistrezi ceva ti se aude foarte tara nu ca alte telefoane ca de abia se aude....Deici cu el nai probleme! si bateria tine 6-7 aniii serios fara gluma este foarte rezistena...
Suceshappy
Funda?happy
PAhappy