| andalu_4002 a întrebat:

Care ar fi cauzele ca o cartela sim numai functioneaza? nu are semnal deloc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A expirat valabilitatea!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| bubuzapp a răspuns:

Nu mai vrea du-te la reprezentat si ti`o schimba gratishappy

| iuli a răspuns:

Mie imi spunea la un moment dat ca nu am cartela sim. Am scos cartela si am pus-o la loc si dupa aia a mers. Incearca si tu. Poate merge.

| BRG a răspuns:

Poate e arsă

| andalu_4002 explică:

Cartela e de abonament si am observat ca de citeva ore imi scrie pe telefon "numai apeluri de urgenta'. va multumesc

| Jerrry a răspuns:

Probabil s-a sters am patit-o si eu cu o cartelabatting eyelashes Nu mai poti face nimic decat sa te duci sa iti dea alta cu acelasi nr dar platesti 10 euro la cartela si 7 la abonamentbatting eyelashes

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Este expirata cartela!
Ori ai luat'o asa din magazin ori ai tinut'o tu prea mult ai nu ai folosit'o.
Pa, pa.

| whatisthis19 a răspuns:

A expirat