| Sadop a întrebat:

Care ar fi programele pe care oricine ar trebui sa le aiba instalate pe calculator?
Cele mai esentiale.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Esential nu are grad de comparatie. In alta ordine de idei, vezi aici - http://www.computerica.ro/15-programe-free-esentiale-suficiente/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiecare isi instaleaza ce are nevoie. sistemul de operare e singurul esential un functionarea calculatorului.

| Anahahaha a răspuns:

Esentiale ar fi : Nero, Ariva Free Antivirus, Programe de editat ( PhotoShop sau Photoscape ), Team Viewer, Winamp sau Bs player... etc.