| XxCostYxX a întrebat:

Care au fost cele mai frumoase 3 jocuri pe care leati jucat pe calculator care vau placut mult si pe care leati juca oricand?

Răspuns Câştigător
| Ciompârla a răspuns:

Sallz...Sincer mi au placut mai multe dar daca e sa fac un top asi zice:
1. Medal of Honor (Pacific Assault, Airbone ALLIED ASSAULT E JALNIC!)
2. Prototype ( Anul acesta va aparea si Prototype 2)
3. Global Operations (Destul de captivant)
Sper ca ti-am fost de ajutor...si da-mi te rog frumos si o fundita! happy

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Samp(san andreas multiplayer)
cs(counter-strike)
metin2ro

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

POi a fost jocurile copilariei mele cand aveam 7 ani[am 14 ani] Mortal kombat laughing Unreal Tournament, unu cu zombierolling on the floor) si Sims happy

| ElShaarawy a răspuns:

Pes ( Pro Evolution Soccer) 2011, NFS Carbon Test Drive Unlimited 2.winking

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Barn Buddy
Lady Popular
It Girl

| BomBonika_9617 a răspuns:

Www.metin2.ro oricand las juca;)

| Michaela89 a răspuns:

1.Battle field Vietnam;
2.Gta san andreas;
3.Ghost recon I si II;
Desigur, mi-au placut si altele, dar astea au fost preferatele mele.

| Veronici a răspuns:

Lady popular, alex traxlaughing, si mario tongue