| dumitruAlex99 a întrebat:

Care aveti pe acasa un televizor Philips smart cu Android 32PFS5501/12 Full HD, vreau sa stiu daca v-a dezamagit partea de smart tv sau sistemul de operare Android?

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Salut! Nu am un asemenea TV acasa insa un tip mi-a zis lucru despre el:a zis ca nu e bun de nimic si ca androidul cu smartul din el se bat cap in cap (baiatul lucra la un magazin de elecrtonice/electrocasnice din oras) si ca au avut si ei la magazin un televizor de ala si s-a vandut foarte greu din cauza ca lumea nu il cumpara. Dar eu in schimb am alta parere: nu cred ca e un TV rau pentru ca totusi are tehnologie noua in el, adica vreau sa zic ca acum cativa ani, cam 3-4 nu erau televizoare cu Android. Deci TV-ul este un ul nou si cu o tehnologie buna in el care nu ar trebui sa te dezamageasca. Deci eu il recomand si pe langa asta l-am gasit pe internet unde lumea avea o parere foarte buna despre el. Acum ca te-am lamurit poti asculta de cine vrei tu, fie de mine sau fie de vanzatorul ala. Funda?