| Blazer a întrebat:

Care credeti ca ar fi o sursa alternativa de combustibil pentru tot ceea ce foloseste benzina, si care ar fi sistemul / mecanismul folosit?

Răspuns Câştigător
| genucu a răspuns:

Pai depinde cat de eco vrei sa fie: daca vrei sa fie eco 100%, atunci motoarele pe Curent Electric sunt solutia ideala. Exista masini, motoare(este un motor ce scoate peste 250 km/h si are autonomie de vreo 3-400 km) barci, orice(aproape). Daca nu vrei sa fie 100% eco, incearca etanolul(tuica). Este mai bun ca benzina(cifra octanica mai mare) si mult mai ieftina. Pe masina, motorul pe etanol trage mai tarewinking(este concursu la top gear.da nu am gasit linkullaughing ) funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| ionel_7321 a răspuns:

Cojile de banana