| thelowe a întrebat:

Care credeti ca ar putea fi problema in cazul urmator.mi-am cumparat de putin timp un Samsung galaxy young si acum, cand vorbesc la telefon, persoana respectiva ma aude foarte incet sau chiar deloc(depinde de la caz la caz).ma intreb daca e ceva din setarile mele sau e ceva stricat? voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| OoAleeoO a răspuns:

Am avut si eu problema asta la un telefon. E posibil sa ai o problema cu difuzorul. Du-l mai bine la un service sau de la magazinul de unde l-ai luat cu garantia.

| Alexandru1947 a răspuns:

Pai Intra si tu la setari! ai intrat?

| Gynu a răspuns:

Pai. se mai intamplat trebuie sa mergi la service... sa iti curete difuzorul iar daca nu merge altceva inseamna ca e falsificat.