| turasel a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun telefon la ora actuala?

Răspuns Câştigător
| Treistariustar a răspuns:

Valori in ce sens? Te referi la dimensiuni? Sau la ce? La procesor nu are nevoie de mai mult! Este de ajuns cat are, inclusiv memoria ram. Ce folos daca ai 2 Gb de ram si procesor de 1, 6 Ghz daca nu se deschide mai repede decat un iPhone? E singurul telefon care nu se viruseaza pe orice site ai intra/descarca.
LA ->
Overall Rating - are nota 10
Design - are nota 10
Multimedia - are nota 10
Call Features & Quality - are nota 10
Battery Life & Memory - are nota 9, 5
Additional Features - are nota 10

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Apple iPhone 5 este the best! Aici ai topul celor mai bune smartphone-uri
http://cell-phones.toptenreviews.com/smartphones/
Bafta!

| turasel explică (pentru neluL):

Nu ma pricep la tehnologie gen ingi procesoare etc...dar iphonu 5 are cele mai mici valori la paroape tot de acolo pe langa celelalte telefoane si la viteza provesorului la tot

| alexandruandy a răspuns (pentru Treistariustar):

Salut! frt absolut orice iphone e doar sa te dai mare ba am iphone te pisi pe el e basina s3 frt e telefon bun folosestele pe aman2 in acelasi timps i vezi ce diferente sunt!

| Treistariustar a răspuns (pentru turasel):

Valori in ce sens? Te referi la dimensiuni? Sau la ce? La procesor nu are nevoie de mai mult! Este de ajuns cat are, inclusiv memoria ram. Ce folos daca ai 2 Gb de ram si procesor de 1, 6 Ghz daca nu se deschide mai repede decat un iPhone? E singurul telefon care nu se viruseaza pe orice site ai intra/descarca.
LA ->
Overall Rating - are nota 10
Design - are nota 10
Multimedia - are nota 10
Call Features & Quality - are nota 10
Battery Life & Memory - are nota 9, 5
Additional Features - are nota 10

| Dismally a răspuns:

Nu stiu care este cel mai bun, dar iti pot spune unul dintre cele mai proaste telefoane pe care le-am vazut pana acum - un Allview happy

| al3xander a răspuns:

Samsung galaxy s3, de ce nu si Nokia lumia 800. iphone-ul mi se pare un telefon scump doar pentru fite.

| Valentin_Opris_1990 a răspuns (pentru al3xander):

Pentru fite ca nu iti permiti unu

| Iulian03 a răspuns:

Iphone 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Observ ca galaxy s3-ul a devenit mai "mainstream" decat iphone-ul.

personal consider ca un telefon nu are nevoie de specificatii atat de bune, iti trebuie quad core sa dai telefon sau sa dai sms? nici calculatorul meu din 2007 n-are specificatiile alea

| AliveOne a răspuns:

HTC DROID DNA full hd cel mai strong display lcd 3 quad core 1.5 placa video adreno 320 +alte specificatii de top

| Freddie23 a răspuns:

Galaxy S3 si iPhone 5.
Dar mai toata lumea zice ca S3 are cateva mici avantaje.
Din aceeasi categorie mai e si HTC one X.
In linii mari orice ai avea in mana e "marfa"!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freddie23):

Si eu zic tot S3.

| Treistariustar a răspuns:

La ora actuala cred ca HTC m8 este cel mai vandut si bu nin acelasi timp http://bit.ly/1w8Iir3

| Marily1997 a răspuns:

Nokia lumia desigur dar si iphonul e bun

| florin12ize a răspuns:

Samsung galaxi S3 il am de o saptamana si nu am avut nicio o problema cu el...big grin
Foarte bun telefonul...

| Mirica_Bogdan_1968 a răspuns:

Cel mai bun telefon este aplle, iar cel mai mare dintre smarfone este Samsung galaxy s3 si Samsung galaxy s 4

| aprilici a răspuns:

Galaxy s3, desigur

| Eushicamatat a răspuns:

Cel mai bun eu zic ca este Samsung galaxy s3