| bogdannel21 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun Allview pana in 600 lei,pe mine nu ma intereseaza performantele lui,fiindca am auzit ca toate se descurca cu aplicatiile si jocurile,ma intereseaza calitatea telefonului,sa nu aiba probleme cu difuzorul,cu jack-ul pentru casti,multi se plang de astfel de probleme,sa tina bateria lejer o zi macar,ce Allview imi recomandati,sa fie inclus in oferta Digi, eu ma gandeam la un V1 Viper i, voi ce recomandati?

2 răspunsuri:
| hypothesis a răspuns:

Ce enumeri tu acolo nu sunt calitati, ci normalitati. Acele performante determina de fapt calitatea.

| AndreiCarmazan a răspuns:

Eu iti recomand Allview P6-Life eu am si merge bine