| craioveanu90 a întrebat:

Care credeti voi ca este cel mai bun antivirus...ca as dori sa-mi cumpar... vreau niste raspunsuri serioase daca se poate.va multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti Kasersky, e cel mai bun. Daca vrei sa te convingi scrie pe google "Best antivirus" si vezi ca e Kaseprsky.Incearca varianta PURE.

| monstrulet a răspuns:

Kaspersky Internet Security si avast.

| tiger010 a răspuns:

Eset Nod32 v5 smart security!

Il folosesc de ceva timp si nu am probleme cu virusi happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Buna.
Cel mai bun este Avast Antivirus il poti lua de aici: http://www.avast.com/free-antivirus-download
Dar este bun si nod32 il poti lua de aici: http://nod32.ro.malavida.com/d338-descarcare-gratuita-windows
Si mai este si Norton AntiVirus il poti lua de aici: http://norton-antivirus.en.softonic.com/
Numai bine!

| elenutza27 a răspuns:

Poi cel mai bun ste Avira. Dar si Kaspersky e bun. Alege tu.
Sper ca ter-am ajutat.

| Dragosh_8212 a răspuns:

Eu iti recomand avg.incearca versiunea free www.avg.com si vezi daca iti place.

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Salut! Ma folosesc deja de citiva ani de AVAST. este foarte bun nu am avut probleme nici la instalare nici pe parcurs. De virusi am uitat. mai ales ca intru pe multe site-uri. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky, Norton antivirus, avast

| Dante947 a răspuns:

Eu folosesc Nod32 de cand ma stiu si in general, nu am avut probleme. Poate doar cand aveam versiuni trial, pe care tot le schimbam, dar acum am gasit un fel de patch pentru el, si nu expira pana in 2050. Cel putin asa spune... Dar nu am avut probleme cu el, deci il recomand happy Mai sunt si altele bune, dar "mananca" din RAM sau viteza de net, asa am auzit.

| craioveanu90 explică:

Va multumesc/am sa ma mai documentez.si ma sa vad eu ce fac, dar miau fost de folos raspunsurile voastre