| Narcis_Puiu_2000 a întrebat:

Care dintre aceste firme este mai buna : Samsung sau Apple adica care are preturi mai ieftine mai chestii mai bune telefoane mai tehnologice etc

Răspuns Câştigător
| Elli9Sweet a răspuns:

AICEA ZICE DE SAMSUNG CA E MAI BUN :http://www.evz.ro/......59445.html Le compara

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa am zis si eu Apple e tare, e doar marca de ei am luat un ipod niste casti de tot rasu, nu se compara cu Samsung parerea mea, Apple e doar ca daca isi ei o haine si scrie nike pe ea acelasi calitate ca una mai ieftina, Samsung are valoare mai ales note 3

| RAY a răspuns:

Numai vb de itunes o aiureala de tot rasu isi pierzi toate piesele plus ca e si greu de pus piese la inceput

| parvuconst a răspuns:

Pntru Romania cel mai bun, ca performate si utilitate este Samsung deoarece poti face mult mai multe lucruri incepand de la transferul de fisiere intre terminale, la Iphone poti primi fisiere doar prin cablu de date.

| Alex299 a răspuns:

Aproape toata lumea stie ca pe primul loc este Apple si apoi Samsung doar ca:

-Apple are telefoane, tablete etc mai bune ca Samsung dar sunt scumpe de la 1000lei in sus

-Samsung are telefoane si tablete bune ieftine dar nu la fel de bune ca si Apple.

| Narcis_Puiu_2000 explică (pentru Alex299):

Atunci tu nai vazut preturile la Apple laughing)

| Christian826 a răspuns:

Chiar ca Samsung e mai bun frate pentru calitate trebuie sa platesti asta e viata

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Ca tehnologie Samsung e mai avansat si e bun si al preturi spre exemplu un note 3 nou costa 2500 lei pe cand un Apple de la 3000lei in sus..eu merg intotdeauna pe Samsung