| pyka a întrebat:

Care dintre tablete e buna Tableta Allview Alldro 3 Speed DUO HD sau Tableta Samsung Galaxy Tab 2? cine ma ajuta si pe mine...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Normal ca Samsung.Tu te uiti macar la companiile care le fabrica? Allview e chinezesc

| Elynad a răspuns:

Poti sa te joci pe Galaxy Tab 2, dar acum se poarta tabletele de 8 inch, format 4:3.
Arunca o privire si peste http://www.pctablet.ro/tableta-e-boda-revo-r80-specificatii-pret-review/ este ceva mai performanta ca cele specificate de tine. Si mai frumoasa :)

| P3trutz a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 2, normal.

| Tomy2000 a răspuns:

Eu iti recomand Acer