| SonicAndrei a întrebat:

Care e cea mai bună aplicație anti furt pentru Android? Adică să poți localiza eficient dispozitivul dacă nu-l mai găsești.

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Dacă ai Samsung intri în setări, intri în securitate şi dai la comenzi la distanță.

| SonicAndrei explică (pentru Sarcopt):

Salut. Dar Cum pot localiza smartphone-ul fără internet, adică folosind doar GPSUul?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cerberus. cea mai eficienta, costa mai putin de 3 euro si ai 5 licente pentru 5 dispozitive in acel pret. ofera o multime de posibilitati.
https://www.cerberusapp.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitdefender, CM SECURITY... Bitfender costa vreo 30 lei pe an.

Iar pentru Samsung exista si cum ti-a spus mai jos.

| SonicAndrei explică:

Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri!