| AlexandruJuravlea a întrebat:

Care e cea mai evidenta diferenta intra o replica de iphone 5s si un iphone5s original?

5 răspunsuri:
| CaSiHai a răspuns:

La original touchu se misca repede si mai bine iar la chinezarie se misca vai de capul lui

| diablo2 a răspuns:

Cea mai evidenta este locul unde se incarca, la original e mai mare, iar la replica mai mic

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

La original displayul e mai negru, apoi conteaza si ce replica, sunt replici care nici senzori gravitationali nu ii au pusi cum trebuie