| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun mouse pentru gaming?(nu wireless)

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Vrei mouse pentru gaming? Atunci Razer cred ca este raspunsul. Normal ca nu wireless, pentru ca are lag destul de mare. Si nu e vorba de multe butoane, cum zicea cineva mai sus, e vorba de DPI ( precizie ) si timp de raspuns.

8 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Dar nu exista nici un cel mai bun. Adica daca vrei sa dai peste 2-3 milioane pe el poate o fi, dar tie iti trebuie unul normal de maxim 100 de lei. Astea de gaming au mai multe butoane(de la 4 la 6 sau mai multe big grin). Deci uitate dupa din astea.

| akadeaa a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Ceva recomandari?tongue

| akadeaa a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Poftim?laughing

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru akadeaa):

Http://lmgtfy.com/? q=mouse+gaming ah scuze :)) mai am si eu viata sociala xD dai pe aia cu pcgarage

| akadeaa a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Ma gandeam eu laughing.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru akadeaa):

Http://lmgtfy.com/? q=mouse+gaming wtf is wrong with this.

| akadeaa a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Ms,am gasit oricum.O fi de la sampanielaughing