| black1white a întrebat:

Care e cel mai bun smartphone sub 800RON (daca se poate Samsung sau Nokia)?

5 răspunsuri:
| razvanadriann a răspuns:

Un pic peste 800 ar fi un Galaxy S3 Mini :) In afara de gorila glass, poate face tot ce face un S2 si chiar mai multe!
Iar un Nokia, Lumia 520?
http://telefonultau.eu/categories/Nokia/

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Sub 800 de ron ti-am gasit un Samsung: http://bit.ly/109Lc1x

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Tot acolo vei gasi si parerile celor care l-au cumparat deja.

| SpedyKid a răspuns:

Un Samsung galaxy S7500. nu stiu exact numele, cred ca e Pocket da nu sunt sigur de loc. Merge subway surfers, Temole run 1, 2 si altele. Ajunge pana la 400-500 de ron, cred. Sper ca te-am ajutat
funda?

| Awesoman a răspuns (pentru SpedyKid):

Se numeste Samsung Galaxy Ace Plus si costa 10 milioane la liber.