| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun telefon pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Pai pe sonyerricsson merg destul de multe jocuri 3d si mai avansate (ex: k810), la fel si pe nokia n73. n95

14 răspunsuri:
| pitzy a răspuns:

Cele mai bune telefoane pentru jocuri sunt cele cu sistem de operare

| serban a răspuns:

Daca folosesti telefonul in principal pentru jocuri, nu ar fi mai bine sa-ti cumperi o consola portabila de jocuri? PSP de exemplu. Jocurile sunt incomparabile cu cele de pe telefoane, rezolutia este mult mai buna, ecranul mai mare, etc. Ce sens are sa te chiorasti intr-un telefon care nu a fost conceput pentru asta?
Dar daca vrei neaparat un telefon, cele mai bune jocuri le joci pe smartphone-uri.
Totusi fa-ti inainte un calcul. La banii pe care-i dai pe un smartphone iti cumperi un telefon obisnuit si un PSP.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e cel mai bun telefon pentru jocuri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony ericsson w910i

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lg este raspunsul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia... n95

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia n97 este super! are tastatura qwerty si are jocurile n-gage

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ipad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sonny ericssonlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alcatel si Sony Ericsson

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca

| rodi a răspuns:

Nokia n-gage

| Silviu_Stefan_Nitu_1997 a răspuns:

Nokia n-gage are cele mai tari jocuri, insa trebuie si un telefon bun sa le sustina. Nu inseamna ca telefoanele lor nu sunt bune, ci dimpotriva, insa Nokia nu se axeaza cel mai mult pe jocuri si net, ci pe telefonie, rezistenta etc. Pentru mine Android(LG si SONY) si iOS.