| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai performant telefon al momentului? Samsung Galaxy Note 3 I9005?

6 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Daca e sa o luam mot-a-mot"cel mai performant telefon al momentului" o sa te surprinda raspunsul. Cel mai performant telefon este : Goldstriker iPhone 3GS Supreme. Are niste speciicatii tehnice demne de filme S.F. garantie pe viata si un pret de 3.2 milione de dolari. laughing E fain sa stii asa ca si cultura generala, desi nu cred ca la asta te refereai. Bafta

| Garsonfane1979 a răspuns:

Mai terminati ma cu cacatu ala de iphone 5s e praf nu e bun de nimic e slab in specificati nu ganditi deloc. Daca voi aveti amaratu ala de iphone si ati fost atat de fraieri incat sa fiti fraieriti de 30mil nu mai plangeti pe aici.

| Shupy99 a răspuns:

Eu cred ca iphone 5s.

| anonymguy3 a răspuns:

Htc One laughing

| raf11 a răspuns:

Sony xperia z1