| p3mery a întrebat:

Care e diferenfa intre Samsung galaxy j5(2017) si cel din 2016?

4 răspunsuri:
| PringAloe a răspuns:

Https://www.gadget.ro/......6-si-2015/ uite aici toate diferentele :)

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Cel din 2017 e bai bun(cica) eu am j5 2016 si e foarte bun, il tine bateria cam o saptamana ( daca nu te uiti pe el, depinde cat stai pe el, pe mine ma tine cam 3 zile)

| CristianAndrei2016 a răspuns:

1 an laughing

| Buzoianu_Andrei_Sebastian_1995 a răspuns:

J5 din 2017 e mai bun la procesor, are un design mai bun, și îți spun sigur că cel din 2016 nu te tine o săptămână. Eu îl recomand pe cel din 2017, mai ales are și senzor de amprenta care la prima vedere nu e cine știe ce în plus dar îți zic eu că e de folos!