| vivigreen a întrebat:

Care e diferenta dintre ipad mini wi-fi si ipad mini wifi+cellular?

Răspuns Câştigător
| AdrianL a răspuns:

Banuiesc ca pe wifi +cellular poti vorbi la telefon:).Nu stiu daca asta te ajuta dar poti sa te uiti aici http://www.apple.com/ro/ipad/compare/
si sub ipad mini ai specificatiile de la amandoua.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Al doilea este îmbunătățit.
Pa, pa.

| sleeky1532 a răspuns:

Wifi+cellular nu este imbunatatit...lol. Ai un slot unde poti insera o cartela de la Vodafone de internet. Adica te poti conecta la internet 3g de la ce distribuitor vrei tu. (Vodafone orange..etc) Tableta va costa de sute de mii de ori mai mult pentru aceasta functie pentru ca este apple...bineinteles. Mai bine iti iei o tableta cu android in cazul in care vrei sa achizitionezi una.
Bafta.

| vivigreen explică (pentru sleeky1532):

Pai cam ce tablete cu android ar avea aceste functii?