| 11george11 a întrebat:

Care e diferenta dintre playstation 3 si playstation 3 slim?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Slim e mai subtire, consola e mai comprimata, insa tot ceea ce e tot mai comprimat tinde sa aiba dezavantaje. imi amintesc ca in play 2 au avut de asemenea acest model slim si dadeau probleme. eu nu as cumpara modelul slim. bafta

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca tot vrei sa iti iei playstation iti recomand acest model: http://bit.ly/IUZxe7 este la un pret special maine 09 decembrie.