| Fr3shb0y a întrebat:

Care e faza cu bitminer? Am vazut pe Youtube o sumedenie de postari cum ca ar fi hack. Foloseste careva de pe aici acest site?

Răspuns Câştigător
| AnKuXor a răspuns:

Http://en.bitcoinwiki.org/Bitminer
Practic este un sistem care creaza hash(keu,codes) pentru bani digitali BITCOIN, folosind acele sisteme GPU+CPU puternice, depinde ce sistem ai, cu cat mai puternic cu atat mai multe HASH pe secund, criptare si descriptare.

3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Salut!
Doar scam..., fac altii bani pe "spatele tau". Tu nu vei primi nici un banut.

| Fr3shb0y explică (pentru AnKuXor):

Poti sa imi lasi un link unde pot descarca o astfel de aplicatie?

| Fr3shb0y explică (pentru MadHOuse):

Ai incercat sa dai withdraw? sunt sceptic pentru ca am dat cu cheat engine pe vechiul cont si a doua zi am avut -102.